Garderoba a nadwaga

Garderoba a nadwaga

Każda kobieta w swoim życiu przechodzi taki okres, że przybiera nieco zbędnych kilogramów.

Garderoba a nadwaga

Zdjęcie pochodzi z: i.iplsc.com
Może się to stać z powodu ciąży, choroby lub z jeszcze innych przyczyn. Czy to katastrofa i oznacza już, że nie będziemy ładnie wyglądać, ponieważ jesteśmy skazane na workowane i bezkształtne ubrania? Oczywiście, że nie. Najlepiej w ogóle nie zaopatrywać się w zbyt duże rzeczy.

Garderoba a nadwaga

Zdjęcie pochodzi z: s3.party.pl
To prawda, że oversize jest modny i może nam się wydawać, że ogromne swetry czy tuniki nieco zakryją nasz problem, jednakże mogą one tylko go podkreślić.

Najlepiej więc wyposażyć się w kilka ubrań dopasowanych, ale nie obcisłych. Nie wolno udawać, że dalej nosimy stary rozmiar, ponieważ nie będzie to dobrze wyglądało. Wylewające się boczki oraz brzuszek nigdy nie wygląda dobrze.

Garderoba a nadwaga

Zdjęcie pochodzi z: i.iplsc.com
Nie warto się także załamywać tym, że nosi się dwa numery większy rozmiar. Przecież tak naprawdę to tylko liczba, której i tak nikt oprócz nas nie widzi. Oczywiście najlepiej od razu zabrać się też za ćwiczenia i zmianę nawyków żywieniowych, by szybko stracić nadwagę, ale nie oznacza to, że w tym czasie kobieta ma wyglądać na zaniedbaną czy zrezygnować z elegancji lub mocnych kolorów, które lubi. Samoakceptacja to także klucz do tego, by inni postrzegali nas jako ładniejsze i szczuplejsze.

Wpis napisał:

About the Author

admin administrator