Maskowanie

Maskowanie

Ubranie służy nie tylko do tego, aby wyrazić swój styl i osobowość oraz przykryć naszą nagość.http://superpools.pl/zadaszenia/Maskowanie
Zdjęcie pochodzi z: www.swiatelka.pl
Równie często za jego pomocą podkreślamy swoje atuty, a ukrywamy to, co chcemy by pozostało niewidoczne dla oczu.usługi pielęgniarskie warszawa Na przykład grubsze uda można zamaskować wybierając spódnice proste w kroju i w kształcie litery A. Panie z tym problemem powinny zaś unikać rurek i spódniczek mini, a także obcisłych, ołówkowych do kolan.Maskowanie
Zdjęcie pochodzi z: grom.mil.pl
By odwrócić uwagę od brzuszka, nie wolno wybierać obcisłych w tym miejscu bluzek, a postawić na luźniejsze tuniki z drapowaniami.

Także sukienki raczej powinny być odcinane pod biustem. Duży brzuch podkreślają także szerokie paski, więc jeżeli już musimy do jakiejś stylizacji wykorzystać pasek, to lepiej wybrać jak najcieńszy. Szerokie ramiona są najbardziej widoczne jeżeli wybieramy góry bez rękawów.

Maskowanie

Zdjęcie pochodzi z: c2.staticflickr.com
Zarówno topy, jak i sukienki powinny mieć więc chociaż mamy rękawek, wtedy proporcje się zmienią. Jeżeli któraś pani uważa, że ma nieładne nogi lub nie lubi ich odsłaniać, idealnym wyborem będą spódnice lub sukienki maxi, szczególnie te zwiewne. Jak widać, maskowanie mankamentów figury ubraniami nie musi być trudne.

Wystarczy spojrzeć w lustrze na swoją sylwetkę, ocenić, która część ma być zakamuflowana i wybrać w sklepie takie rzeczy, które będą temu sprzyjać. By zobaczyć czy efekt będzie nas zadowalał, najlepiej wykonywać jest zdjęcia swoich stylizacji.

Wpis napisał: http://www.odzywki-na-rzezbe.pl

About the Author

admin administrator