Szafa do biura

Szafa do biura

Praca w biurze, szczególnie gdzie mamy ściśle określony sposób ubierania się z racji kontaktu z klientami albo z innych powodów, to powód dla którego musimy nieraz zupełnie przeorganizować naszą szafę.zapoznaj się z naszą ofertąSzafa do biura
Zdjęcie pochodzi z: www.bartnikowski.pl
W co warto ją wyposażyć aby codziennie mieć możliwość stworzenia stroju, który odpowiadałby wytycznym i nie naruszał etykiety panującej w danej firmie? Z pewnością trzeba zakupić przynajmniej trzy białe lub jasne koszule, dwa żakiety i jeden elegancki blezer. Do tego należy dołożyć dwie spódnice ołówkowe w ciemnych barwach i dwie pary eleganckich materiałowych spodni.

Przydadzą się także dodatki w formie paska, apaszki, zegarka czy drobnych kolczyków. W ten sposób można stworzyć przynajmniej kilka zestawów na cały tydzień pracy.

Szafa do biura

Zdjęcie pochodzi z: www.bartnikowski.pl
Warto pamiętać, że jeżeli pracujemy w biurze i ubrania będą bardzo często prane, to muszą być najwyższej jakości, by przetrwały dłużej niż jeden sezon. Nie opłaca się inwestować w tanie, niewytrzymałe stroje, które po jednym praniu już będą wyglądały źle, ponieważ w takim wypadku trzeba będzie uzupełniać garderobę a to generuje nowe wydatki. Jak widać, lepiej zapłacić raz, na przykład za dobrą jakościowo białą koszulę, a można ją nosić praktycznie do drugi dzień, regularnie piorąc i wybielając i za każdym razem wyglądać w pracy odpowiednio. To bardzo wpływa na nasz wizerunek nie tylko w oczach klientów, ale także szefostwa.

Wpis napisał: http://shinysyl.com/

About the Author

admin administrator