Bikini a figura

Bikini a figura

Kiedy nadchodzi sezon letni panie z większą surowością patrzą na swoje ciało i zastanawiają się, czy wybrać bikini, czy może jednak strój jednoczęściowy.windmar

Bikini a figura

Zdjęcie pochodzi z: static.ellahoy.es
Oczywiście w dużej mierze będzie to zależało od własnego komfortu, jednakże bikini jest raczej przeznaczone dla pań, które mają proporcjonalną budowę, jednakże także drobne mankamenty można zasłonić za pomocą specjalnie uszytych strojów dwuczęściowych. Wydatny brzuszek zamaskują majteczki z wyższym stanem, zaś cellulit te ze spódniczką. Jeżeli narzekamy na za małe piersi, dobrze jest wybrać biustonosz z falbanką.

Jeżeli preferujemy natomiast strój jednoczęściowy, to niesamowicie wyszczuplająco działa czarny strój bez ramion.

Bikini a figura

Zdjęcie pochodzi z: c4.staticflickr.com
Zasłania od brzuszek, ale eksponuje i unosi piersi. Dobrze wybrać taki z usztywnianymi miseczkami. Jeśli jednak mamy bardzo duże piersi, taki strój może ich nie utrzymać i potrzeba góry o solidnych ramiączkach. Tak naprawdę warto pamiętać, że na plażę nie idziemy by martwić się ocenami innych, lecz zażywać kąpieli słonecznych i wodnych, więc warto przestać się zupełnie tym przejmować i po prostu cieszyć latem,a strój powinien być na tyle komfortowy i wygodny, by pozwalał nam realizować nasze letnie szaleństwa.

Wpis napisał: http://www.sklepykrzys.pl/category/Kawa-mielona

About the Author

admin administrator